Platinum partner
11
Лет опыта
2
Верифицированные рекомендации
3
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
10
Эксклюзивных объектов
1
Рекламная активность
19721
Последний визит на сайт
сегодня
Спеціалізуюсь на оренді та продажі квартир, нежилової нерухомості та будинків у Києві та області.

Продажа домов (3)

  • 135 000 $
    578 $/м²

    Грушевського, 33

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Відеотур
    233 / 94 / 20 м²
    2 этажа
    33 сот
    4 комнаты
    2009 год постройки
    вчера
    Без комісії для покупця. Пропонується на продаж якісний будинок з просторою ділянкою в центрі с. Дзвінкове (Фастівський р-н, Київської обл.). Розташований на відстані 35 км від Києва по Житомирській або Одеській трасі. Найближчі міста- Боярка, Фастів і Васильків. Ділянка: 33 сот (25 сот під будівництво житлового будинку і 8 сот під ведення селянського господарства). Є заїзд з двох сторін. На ділянці капітальний будинок площею 233,4 м². Має два входи. Будували для власного проживання. Перший поверх: • Веранда • гараж • котельня • вітальня • кухня • санвузол з душовою Другий поверх: • Три окремі кімнати • санвузол з ванною • відкрита тераса + горище Будинок повністю з ремонтом і готовий...
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • 165 000 $
    1 557 $/м²

    Трояндова, 26

    БЕЗ КОМИССИИ КГ Межречье
    106 / 47 / 38 м²
    1 этаж
    7 сот
    3 комнаты
    2018 год постройки
    4 дня назад
    Без комісії для покупця. Продається автономний будинок з ремонтом в КМ “Міжріччя”, с. Осещина. • Загальна площа 106 м2. Також є вихід на горище (близько 20 м²). • Земельна ділянка: 0,0761 соток. Цільове призначення - 01.05. Для індивідуального садівництва. • Рік побудови: 2018. Планування: - три окремі спальні, - простора кухня, - санвузол (є можливість обладнати ще один), - передпокій. Два джерела опалення: електричний та твердопаливний котел, електропостачання від мережі 10 кВт та 16 кВт від стаціонарного генератора. Каналізація - переливний септик, вода- скважина. Опалення - тепла підлога та радіатори. Кухня укомплектована технікою: електрична плита, духовка, мікрохвильовка, холодиль...
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • 21 500 $
    339 $/м²

    Овраменка, 2

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Відеотур
    64 / 33 / 25 м²
    1 этаж
    19 сот
    4 комнаты
    1970 год постройки
    вчера
    Пропонується на продаж будинок із приватизованою земельною ділянкою в с. Новий Биків, Ніжинський р-н, Чернігівська обл. • Площа земельної ділянки 19,82 сот, з них під забудовою 6,9 сот, с/г угіддя 12,92 сот. Цільове призначення: для будівництва та обслуговування жилого будинку. На ділянці розташовані: будинок, літня кухня, сарай, погріб, сад, город, колодязь, літній душ і мангал. • Площа будинку 63,5 м² Складається з: 4 кімнати, прибудова, горище. Опалення: газовий котел і піч (+духовка). Замінені металопластикові вікна, перекрито дах новим шифером. Сам будинок дерев'яний, обкладений цеглою. Є закуплені піноблоки для прибудови. • Літня кухня: кухня, кімната, передпокій. Опалення: піч...
    PRO аккаунт
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.